IED bierze udział w konferencji Startup Europe Summit 2018 w Sofii

iED jako country manager SEUA weźmie udział w Startup Europe Summit 2018 w Sofii. Podczas tego wydarzenia zostaną uhonorowani zwycięzcy StartUp Europe Awards. Ceremonia wręczenia nagród pod przewodnictwem komisarz Mariyi Gabriel odbędzie się w Sofii między 14 a 15 listopada 2018 r.

134 startupy z 16 krajów optują za uznaniem ich za najlepsze w dowolnej z 18 kategorii StartUp Europe Awards. Wydarzenie zgromadzi ponad 400 liderów z europejskiego ekosystemu przedsiębiorczości, począwszy od inwestorów, CEO, akceleratorów po europejskie władze i dziennikarzy technologicznych.

StartUp Europe Awards, inicjatywa Komisji Europejskiej i Fundacji Finnova, doceni europejskich zwycięzców w ramach Startup Europe Summit 2018. IED jest organizatorem krajowego konkursu SEUA od 2016 roku.

Startup Europe Summit w swoim corocznym wydarzeniu poruszy kwestie przywództwa technologicznego, finansowania europejskich ekosystemów (ponad 10 mld euro w przygotowaniu) oraz rozwoju biznesu. Podczas 15 listopada, założyciele startupów, liderzy technologiczni i autorytety podzielą się wiedzą i perspektywą na temat wymagań dla budowania udanych startupów. Wydarzenie da uczestnikom możliwość poznania możliwości finansowania europejskiego bezpośrednio z Brukseli, z ponad 10 miliardami euro w przygotowaniu, UE staje się głównym inwestorem w Europie! Ponadto, networking z kluczowymi decydentami i liderami technologii w UE, zwłaszcza w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i Bałkanów Zachodnich; oraz dostęp do umów handlowych z korporacjami, inwestorami i administracją publiczną dla startupów i scaleupów.

iED jako twórca ekosystemu startupów bierze udział w tym wydarzeniu wspierając greckich finalistów. Jako ekspert w dziedzinie przedsiębiorczości, która jest kluczem do powstawania firm startupowych, Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości jest kluczowym interesariuszem wspierającym i pomagającym wszystkim startupom, biorącym udział w konkursie, zdobyć nieco więcej niż tylko nagrodę. IED może pomóc startupowcom zdobyć doświadczenie i pewność siebie potrzebne do rozwoju i stania się najlepszymi w tym, co robią. Być profesjonalistami w tej dziedzinie.

Story Page