2. Newsletter E-MPROVER

W drugim biuletynie E-MPROVER, partner strategiczny projektu europejskiego poinformował o dotychczasowych postępach w realizacji inicjatyw oraz o zmianach w harmonogramie działań, spowodowanych pandemią.

Projekt E-MPROVER

Ten projekt Erasmus+ powstał w związku z istnieniem nierównych szans na zatrudnienie. W rzeczywistości, odpowiedzią na to zjawisko jest zastosowanie edukacji biznesowej online w pracy z młodzieżą, poprzez identyfikację organizacji partnerskich. Ponadto, projekt przewiduje uwzględnienie potrzeb młodych ludzi w kontekście lokalnym. Jest to strategiczne partnerstwo 4 organizacji z Rumunii, Włoch, Hiszpanii i Grecji.

Dowiedz się więcej o E-MPROVER na oficjalnej stronie projektu.

PrzewodnikE-MPROVER

Partnerstwo stworzyło przewodnik E-MPROVER, który jest dostępny na oficjalnej stronie projektu i składa się z następujących modułów:

  • Jak zaplanować biznes online.
  • Jak zarządzać biznesem online.
  • I, przy użyciu ICT do promowania i sprzedaży w Internecie.

Tam moduły zapewniają jakość treści platformy, w odniesieniu do uczenia się i nauczania przedsiębiorczości online. Dostęp do platformy będzie otwarty; i, szkolenia online wirtualny samouczek poprowadzi użytkowników przez.

2nd Transnational Management Meeting

W dniach 30 i 31 sierpnia iED był gospodarzem drugiego ponadnarodowego spotkania kierownictwa inicjatywy. Podczas spotkania partnerzy przeanalizowali dotychczasowe rezultaty projektu oraz nowy harmonogram projektu.

Ponadto, partnerstwo przeorganizowało działania edukacyjne, które będą prowadzone przez INFOLOG (Włochy). Ostatnie spotkanie ponadnarodowe, które zostanie zorganizowane przez INERCIA DIGITAL (Hiszpania).

Dodatkowe informacje z 2. edycji Biuletynu E-MPROVER

Drugi Newsletter E-MPROVER zakończył się informacją o nadchodzących działaniach. Do końca czerwca 2022 roku, inicjatywa zmaterializuje następujące działania:

  • W grudniu, planowane jest działanie edukacyjne w Perugii.
  • W marcu i kwietniu planowane są warsztaty dla młodych ludzi w wieku od 17 do 15 lat, którzy są pozbawieni możliwości.
  • W maju, w każdym z krajów partnerskich, odbędą się wydarzenia multiplikacyjne.
  • W kwietniu odbędzie się ostatnie spotkanie zarządu w Huelvie.

Niniejszy biuletyn zawiera wszystkie informacje dotyczące dotychczasowych wyników i spotkań. Najbliższe plany zapowiadają, że ta inicjatywa również zakończy się sukcesem.

Story Page