Zostanie europejskim Startupperem w dwóch krokach

Firmy typu startup są kręgosłupem europejskiej gospodarki. Już od jakiegoś czasu są i nadal będą. Są one ważne, ponieważ wprowadzają nowe i innowacyjne pomysły, które mogą pozytywnie wpłynąć na społeczeństwo i stworzyć zyski, jak również nowe stanowiska pracy. Dlatego są one wspierane w 100% przez główne podmioty władzy w całej Europie.

Głównym powodem, dla którego są one tak ważne jest fakt, że każdy może zostać startupperem. Wszystko czego potrzebujesz to właściwy pomysł na firmę i oczywiście odpowiednie wsparcie, aby zacząć. Teraz problem z wielu ludzi obecnie jest fakt, że chociaż znają ideę za startupów i mogą mieć pomysł na własne, nie wiedzą, jak zacząć i zbudować swój własny startup. Cóż, co jeśli powiemy ci, że to jest rzeczywiście dużo łatwiejsze niż to, co może się wydawać? Co by było, gdybyśmy powiedzieli Ci, że wystarczą tylko 2 proste kroki, abyś stał się skutecznym startupowcem?

Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości jest tutaj, aby Ci pomóc, dostarczając Ci wiedzy potrzebnej do tego, abyś stał się właścicielem firmy, którym zawsze chciałeś być. Sprawdzając nasze europejskie projekty, takie jak na przykład projekt Startup Academy, przekonasz się, że ciężko pracowaliśmy, aby być w stanie zapewnić Ci jedne z najlepszych materiałów jakościowych, które będą w stanie nauczyć Cię, jak możesz być skutecznym startupperem w krótkim czasie.

W szczególności, po prostu biorąc udział w naszym programie szkoleniowym, będziesz tylko 2 kroki od zbudowania własnego startupu. Stworzenie środowiska wspierającego dla bezrobotnych młodych ludzi z pomysłami na przedsiębiorczość! Pierwsza faza to szkolenie online: 7 modułów wyposaży Cię w podstawowe umiejętności i kompetencje w życiu gospodarczym. Po kursie czujesz się gotowy i pewny siebie, aby odkryć swój potencjał!!! Co dalej? Druga faza to 5-dniowe szkolenie i konkurs face-to-face Hackathon, który doprowadzi Cię do opracowania i zaplanowania własnego biznesu startupowego!

Teraz, to szkolenie zostało wielokrotnie przetestowane i na pewno przynosi właściwe rezultaty. Więc jeśli chcesz stać się prawdziwym startupowcem i chcesz robić rzeczy szybciej niż zwykle, to upewnij się, że weźmiesz ten kurs i sprawdź wszystkie materiały szkoleniowe, które Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości ma Ci do zaoferowania. Więcej na: http://ctp.edu.pl

Story Page