Największy katalog osiągnięć projektów unijnych na jednej stronie internetowej

Europejskie kryteria kwalifikowalności dla projektów unijnych pozwalają wielu różnym podmiotom prywatnym i publicznym stać się częścią konsorcjum. Jednakże, tylko dlatego, że dana organizacja kwalifikuje się do bycia częścią konsorcjum, nie oznacza to, że mówimy o dobrym i doświadczonym partnerze.

Jeśli chcesz zbudować konsorcjum i wdrożyć duże europejskie ramy, takie jak na przykład projekt Horyzont 2020, potrzebujesz silnych i wiarygodnych partnerów z dużą wiedzą w tej dziedzinie i dużym doświadczeniem. Partnerów, którzy już pracowali nad różnymi projektami i będą w stanie wnieść nowe pomysły.

Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości jest właśnie takim partnerem. Zaglądając na naszą stronę internetową znajdą Państwo katalog projektów unijnych, w którym znajdują się projekty realizowane przez nas od 2005 roku. W katalogu znajduje się już ponad 90 projektów, a z każdą aktualizacją dodajemy kolejne, tak aby w sumie znalazło się w nim ponad 150 projektów, które do tej pory zrealizowaliśmy.

Dzięki temu katalogowi Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości posiada największy katalog rezultatów i osiągnięć projektów unijnych. Rezultatów i osiągnięć, które są wynikiem wielu lat doświadczeń, praktyki własnej wiedzy, badań i rozwoju. Mogą one dostarczyć informacji o każdym zagadnieniu, z którym mieliśmy do czynienia w trakcie realizacji tych wszystkich projektów.

Jednocześnie mogą być świetnym przewodnikiem, który może nauczyć wszystkiego, co trzeba wiedzieć na różne ważne tematy, takie jak przedsiębiorczość, która jest oczywiście specjalnością Instytutu Rozwoju Przedsiębiorczości.

Wiarygodny partner, który jest ekspertem w dziedzinie projektów unijnych, to partner, którego powinieneś szukać. To partner, który może pochwalić się mocnym portfolio i może wspierać różne działania i zadania, które zostały mu powierzone. I Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości jest tym partnerem dla Ciebie!

Story Page