Rozwój i zarządzanie projektami

Projekty unijne wymagają czasu. Wymagają wiele wysiłku, wiedzy i oczywiście precyzji. Myślenie o realizacji projektu europejskiego brzmi o wiele łatwiej, niż mogłoby się wydawać w rzeczywistości. Oprócz tego, że trzeba znaleźć pomysł na badania, to jeszcze trzeba umieć go w pełni wesprzeć na poziomie technicznym podczas realizacji projektu.

Jest tak wiele zadań, którymi trzeba się zająć, że można założyć, iż czas poświęcony na nie, a mógłby być przeznaczony na rozwój pomysłu, mógłby zabrać wiele z samego wniosku i oczywiście realizacji projektu. Gdyby tylko istniał sposób, abyś mógł poświęcić cały swój czas na pomysł badawczy i nie musiał się martwić o te wszystkie dodatkowe zadania.

Tutaj w Instytucie Rozwoju Przedsiębiorczości, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu rodzaje usług, które będą w stanie zrobić to właśnie dla Ciebie. Nasze usługi w zakresie rozwoju i zarządzania projektami pomogą Ci skupić się na Twoim pomyśle badawczym, podczas gdy my zajmiemy się procesem rozwoju projektu. Od budowania konsorcjum do zadań administracyjnych, możemy to zrobić.

IED jest doświadczonym partnerem w dziedzinie projektów unijnych. Oznacza to, że przeszliśmy przez zadania administracyjne więcej niż raz. Dlatego też, dla nas, proces ten jest teraz bardziej zautomatyzowany. Wypróbowaliśmy wszystko, aby wiedzieć, co działa najlepiej. I jesteśmy gotowi wnieść nasze doświadczenie do każdego konsorcjum.

Jeśli szukacie Państwo partnera-eksperta, który zajmie się wszystkim innym, podczas gdy Wy skupicie się na głównej części projektu, na pomyśle, to już dziś skontaktujcie się z naszym biurem. Z pewnością będziemy w stanie odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i zapewnić Ci tak wiele usług, że będziesz wiedział, że właśnie rozpoczynasz współpracę z jednym z najlepszych partnerów, jakich kiedykolwiek miałeś i partnerem, którego będziesz chciał zatrzymać dla wszystkich swoich przyszłych przedsięwzięć.

Czytaj dalej na: http://ctp.edu.pl

Story Page