GLOBALNY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI organizowany przez iED

Przedsiębiorczość jest kluczowym czynnikiem dla rozwoju i spójności społeczeństwa w ogóle. Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości, jako ekspert w dziedzinie przedsiębiorczości, zdaje sobie z tego sprawę i jest w stanie dostrzec potrzebę rozwoju przedsiębiorczości w każdej możliwej dziedzinie zawodowej. Dlatego też, przez te wszystkie lata doświadczeń, IED rozwinął wiele usług i platform, które są w stanie w pełni wspierać firmy typu startup i młodych przedsiębiorców.

Te usługi i platformy pomogły wielu przedsiębiorcom w przeszłości i będą nadal pomagać w przyszłości. Nasze usługi obejmują:

  • iGoStartup: Usługa online, która zapewnia usługi doradcze poprzez wykorzystanie kwestionariuszy i kalkulatorów dla startupów, którzy potrzebują wskazówek biznesowych dotyczących rozpoczęcia działalności. Wypełniając zestaw narzędzi online, otrzymasz spersonalizowany raport, który poprowadzi Cię przez niezbędne kroki do rozpoczęcia własnej działalności, jednocześnie wzmacniając Twoje przedsiębiorcze nastawienie.
  • Valuater: Narzędzie do wyceny biznesu online. Jest to próba opracowania narzędzia do oceny firm i startupów, aby pomóc im obliczyć ich wartość. Pomaga przedsiębiorcom podejmować decyzje i oszczędzać cenny czas. Pomaga im również przygotować sprawozdania finansowe i prognozy dotyczące ich działalności, obliczyć ich finanse i mieć szczegółowe raporty na temat ich działalności.
  • Athena: Platforma e-learningowa z ponad 10 kursami o różnej tematyce. Większość z nich zapewnia użytkownikowi certyfikację. Wystarczy przejść przez tę platformę i zdobyć nową wiedzę.
  • Startup Europe: Katalog online, który zawiera listę wszystkich europejskich firm startupowych. Wpisz swój startup na listę!
  • My startuptool: Największa lista katalogów do złożenia startupper jego firmy w celu uzyskania ekspozycji. Zgłoś swój startup!

Jeśli jesteś aspirującym startupperem i chcesz zbudować najlepszy startup wszech czasów, potrzebujesz wszystkich tych narzędzi i usług. Na szczęście dla Ciebie, od12 do18 listopada, Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości będzie w stanie zaoferować Ci wszystkie te narzędzia i pomóc Ci zacząć. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się teraz i otrzymać te niesamowite oferty.

Przed Państwem otwiera się świetlana przyszłość jako przedsiębiorcy. Wykorzystaj swoją szansę już dziś!

Story Page